Jak to funguje?

Osobní skupinové meditace

Vypisuji skupinové meditace, které se konají ve studiu WANG v Hranicích. Osobní setkání je svým způsobem nenahraditelné, vidíme se živě, jsme v atmosféře vonné tyčinky, můžeme si vychutnat čaj, krátce se zamyslet a zúčastnit se slovem vedené meditace.

Osobní individuální meditace

Konají se také ve studiu WANG v Hranicích s tím rozdílem, že přicházíte sám/sama a máte soukromí, které někdo preferuje. Nepřicházíte však o osobní zkušenost.


Dálkové online meditace

Konají se ve virtuální místnosti na internetu. Sice se nevidíme osobně a také o další aspekty je taková forma ochuzena, ale na druhou stranu je výbornou příležitostí pro ty, kteří se osobně dostavit nemohou. Taktéž je to skvělá varianta, jak se nás může sejít větší počet neomezený velikostí studia. V neposlední řadě je možné připojit se odkudkoliv na světě přes stolní počítač, notebook, tablet nebo mobilní telefon.

V neposlední řadě je tato varianta vhodná pro ty, kteří si chtějí zachovat soukromí, ale neradi by přišli o účast na vedené meditaci.


Meditace na YouTube

Na YouTube mám kanál, kde najdete také mnou namluvené slovem vedené meditace různého typu, záznamy některých online meditací a podobně.


„Dělej dobro a dobro se ti vrátí.“

Buddha Šákjamuni